קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
נמצאו 14 תוצאות עבור חיפוש התג : תחזוקה למחשבים

מעבדה למחשבים ניידים

כמעט לכל אחד יש כיום מחשב נייד. המחשב הנייד משמש אותנו לצורך עבודה, שמירה על קשר עם אנשים, משחקים או שיחות וידאו ושיטוט באינטרנט לרוב. כל אחד מאיתנו כמעט מכיר את התחושה הרעה שאופפת אותנו כאשר המחשב הנייד שלנו מתקלקל ולא... (קרא עוד...)

טכנאי מחשבים רמת גן

מציאת טכנאי מחשבים רמת גן טוב- לכולנו יש מחשב. זה בטוח. אך האם לכולנו יש טכנאי מחשבים טוב שאנו סומכים עליו בעיניים עצומות, גם כי ידאג למחשב שלנו וישמור עליו תקין וגם יגבה מאיתנו את המחיר הראוי עבור התיקון? לכל אחד צריך... (קרא עוד...)

טכנאי מחשבים הרצליה

  מחשב נייד לכל אחד כולנו בעלי מחשבים ניידים. כולנו מכירים את הצורך התהומי בטכנאי מחשבים טוב. מחשב נייד הוא מחשב שהולך איתנו לכל מקום ומכורח זאת מקבל מכות מעצם השימוש בו. המכות האלה גורמות עם הזמן לנזקים של בלאי. הבלאי... (קרא עוד...)

תיקון סוללות למחשב נייד

מחשב נייד נקרא כך בשל היותו בעל אפשרות לניידות, כלומר ניתן לקחת אותו ממקום למקום ללא צורך בחיבורי חשמל מסורבלים כמו שיש במחשב הנייח, הביתי. דבר זה ניתן לעשיה בשל היות המחשב קל יחסית ובמיוחד בשל כך שהינו פועל על סוללות ולא... (קרא עוד...)

חנות מחשבים

[catalogImages:storein] ניידים מקצועים סדרת CLASSIC סדרת SLIM GS מסך... (קרא עוד...)

מעבדות לתיקון מחשבים

מי צריך מעבדות לתיקון מחשבים? בעבר לא לכולם היה מחשב בבית, שלא לדבר על חיבור לאינטרנט. כיום העבר נראה רחוק מתמיד ואנשים מחזיקים ברשותם לרוב אפילו יותר ממחשב אחד. החיים של כולנו סובבים סביב המחשב. בין אם בבית, בעבודה, בקופת... (קרא עוד...)

תשתיות תקשורת מחשבים

תשתיות תקשורת הם למעשה כל הציוד והמערכות אשר בסופו של דבר משמשים לצורך תקשורת מחשובית בתוך העסק שלך. תשתיות תקשורת כוללות בין השאר את המחשבים, ארון התקשורת שלך, הרשת האלחוטית, הנתבים הכבלים ועוד.  כיום, המחשב ושאר... (קרא עוד...)

תמיכה טכנית

תמיכה מרחוק במחשב אישי או ברשת מחשבים הינה מערכת המתופעלת על ידי טכנאי, אשר יושב במעבדת מחשבים או בחדר שרתים בחברה. הטכנאי נותן תמיכה דרך האינטרנט לרשתות מחשבים בחברות. לדוגמא אם ברשותך חברה, אשר בבעלותה מספר מחשבים,... (קרא עוד...)

תיקון מסך למחשב נייד

מי צריך מחשב נייד? בעבר הלא רחוק רוב המשתמשים במחשבים נהגו להשתמש במחשבים נייחים. מחשבים ניידים היו שמורים אז ליחידי סגולה, מכיוון שהם היו יקרים מאוד ולא משתלמים מבחינת עלויות התחזוק. כיום כמעט לכל אחד בעולם יש מחשב... (קרא עוד...)

מעבדת מחשבים תל אביב

כיום כולנו תלויים במחשב. אם זה בעבודה, בחיים הפרטיים ובכלל, כל פעולה שאנחנו מבצעים קשורה באופן זה או אחר במחשב. כמעט שלא קיים תחום חיים שבו לא השתלבו המחשבים, והעובדה הזאת הביאה לצורך בהקמת מעבדת מחשבים. מעבדת מחשבים היא... (קרא עוד...)

מעבדת מחשבים

מעבדת המחשבים בתל אביב: מעבדתנו מספקת שרות לכל סוגי המחשבים: .תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים(PC/MAC),.תיקון מחשבים ניידים מכל הסוגים(PC/MAC):.תיקון מחשבים ניידים ברמת רכיב אלקטרוני, החלפת לוח אם,.החלפת מסך, החלפת מקלדת, פתרון... (קרא עוד...)

מעבדה לתיקון מחשב נייד

בעבר מחשב נייד היה נחלת מעטים. עלות המחשב והתיקון שלו היו כל כך גבוהות, כך שלא רבים זכו להנות מהקלות והנוחות שבשימוש במחשב נייד, כאשר הם הסתפקו במחשב נייח ביתי. היום המצב הוא שונה, כמעט לכל אדם, יש היום מחשב נייד אחד לפחות.... (קרא עוד...)

מחשוב אישי

מחשוב אישי הוא בעצם מושג אשר מתייחס לאופן בו אתה משתמש במחשב, כלומר המחשב הינו אישי שלך. בשנים האחרונות המושג מחשוב אישי נשמע במקומות בהם יש מספר רב של מחשבים, וכל מחשב מוקצה למשתמש אחר. אם למשל זה סגל אקדמי באוניברסיטה... (קרא עוד...)

טכנאי מחשבים מוסמך

מציאת טכנאי מחשבים מוסמך- טכנאי מחשבים יש רבים בשוק. אך האם כולם מוסמכים לטיפול בכל בעיה? טכנאי מחשבים מוסמך הוא מי שלמד במוסד כלשהו וקיבל דיפלומה המסמיכה אותו לטיפול במחשבים. ישנם כיום לא מעט סוגי מערכות הפעלה ודגמי... (קרא עוד...)


בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב