קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
שליטה מרחוק windows 7

שליטה מרחוק נשמע כמו משפט מסרט מדע בדיוני או אולי מעולם המכוניות על שלט,

אבל הכוונה היא לרוב שליטה מרחוק על מחשב באמצעות מחשב אחר. היום ניתן באמצעות מגוון רחב של תוכנות לשלוט מרחוק על מחשבים. יש תוכנות המותאמות גם לשליטה ממכשיר הסלולר החכם וממכשירי כף יד.

מה טוב בזה שאתה יכול לשלוט המחשב שלך מרחוק? תחשוב על זה ככה,

אתה רוצה לשתף מישהו בתמונה שנמצאת במחשב שלך ולא עליך או לשלוח לעצמך מסמך חשוב ששכחת להדפיס או להעביר למחשב הנייד או הסמארטפון שלך, דרך התוכנה המיועדת תוכל להכנס למחשב שלך ולהוציא ממנו את מה שרצית, לשלוח אליך או לאדם אחר במייל, כאילו היית יושב עם המחשב בבית.

אחרי התקנת תוכנה שתאפשר לך שליטה מרחוק על המחשב שלך

תצטרך להתקין את אותה התוכנה על המכשיר או המחשב ממנו תרצה לשלוט במחשב שלך,נאמר שבחרת לשלוט במחשב הנייח בבית דרך הסמארטפון, תצטרך להתקין על המחשב הנייח את התוכנה וגם בסמארטפון את אותה התוכנה, תיצור לך חשבון בעל סיסמא מאובטחת וכך תיכנס בשני המכשירים על אותה הסיסמא, עכשיו נאמר ויצאת לפגישה, אתה לא רוצה להסתובב עם הארד דיסק מלא במסמכים, תמונות וסירטונים, עליך להשאיר את המחשב הנייח פתוח כשתצא לפגישה ואת התוכנה עובדת, כשתגיע לפגישה, הלקוח שמולך ירצה לראות את החומרים שהשארת בבית, תפתח את התוכנה באמצעות הסמארטפון והקש את הסיסמא, מיד תחובר למחשב הביתי, כאילו יש מצלמה שמצלמת את המסך של המחשב הביתי שלך. מיד תוכל לפתוח את המסמכים והסרטונים.


כל תוכנה שתוריד תפעל בצורה טובה

אך תמיד תזכור שיש כאלו שמהירות העברת הנתונים שלהן טובה יותר מאחרות ויש כאלו שמיועדות רק לשליטה מוגבלת,נאמר שליטת טכנאי או אדמיניסטרטור ואורח. תמיד תבדוק את המאפיינים לתוכנה שתרצה ואת אפשרויות השליטה שכל תוכנה מציעה לך. ככל שתגביל את השליטה במחשב כך תמנע מפריצות או חיטוטים לא רצויים של אדם חיצוני כמו טכנאי או אפילו האחיין שיחליט לשחק לך בסמארטפון, טאבלט או מחשב נייד. זכור תמיד שכדי שהשליטה מרחוק תעבוד אתה חייב שהמחשב שעליו אתה שולט יעבוד גם כן, אם המחשב לא עובד התוכנה לא תעבוד, אגב כדאי ליידע את מי שנשאר בבית שלא יבהל ושהמחשב לא רדוף, כי מה שאתה תראה יראו גם אלו שמול המחשב או לידו.| שליטה מרחוק windows 7 || שרותי ענן || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב