קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקוני מחשב נייד

כיום ניתן למצוא בשוק מחשב נייד במחיר שווה לכל נפש.

כמעט לכל אחד מאיתנו יש מחשב אחד לפחות. ברוב מקומות העבודה, כמעט כל תפקיד מצריך שימוש יום יומי במחשב, מה שגם כן הכניס המון מחשבים לשוק העבודה. ריבוי המחשבים הניידים בשוק הצריך הקמת סוג חדש של מעבדות שמיועדות ל- תיקון מחשב נייד. איננו רוצים לחשוב כך, אבל כל מחשב נייד בסופו של דבר יזדקק לטיפול של טכנאי. בין אם לצורך פירמוט, שיחזור מידע, או בכלל תיקון שבר, חשוב שתפנו למעבדה הטובה ביותר והזולה ביותר.

תיקון מחשב נייד הוא איננו דבר של מה בכך,

רכיביו של המחשב הנייד קטנים ומחוברים אחד לשני באופן שמצריך ידע קודם והסמכה מיוחדת, לשם יכולת טיפול כראוי במחשב הנייד. חשוב כי תבדקו שהמעבדה אליה אתם פונים לצורך תיקון המחשב שלכם, היא בעלת הסמכה לטיפול במחשב נייד בכלל ובדגם המחשב הספציפי שלכם בפרט. בנוסף מומלץ כי תבדקו מה כולל התיקון במעבדה או אצל הטכנאי המטפל. שימו לב כי חשוב שתוודאו שמחשבכם יהיה באחריות לאחר התיקון, וזאת כדי שלא תאלצו לשלם פעם נוספת עבור אותו תיקון רק בגלל שהוא לא בוצע כשורה בתפעם הקודמת.

מספר רב של מעבדות מחשב קיימות היום בשוק,

ולא תהיה לכם בעיה למצוא אחת שתתאים לכם הן מבחינת המיקום (קרובה לאיזור מגורכם, כדי שלא תיסעו מרחק רב לשים את המחשב בתיקון וכנ"ל לא כשתצטרכו לאסוף אותו בחזרה מהתיקון), הן מבחינת העלות (התחרות הרבה בשוק הורידה את מחירי התיקון משמעותית, על אף שיחסית תיקון מחשב נייד הוא עדיין יקר במעט מתיקון מחשב נייח) והן מבחינת ההמלצות (חשוב שתבדקו המלצות ברשתות החברתיות או בין חברכם למעבדה או הטכנאי הספציפי אליו אתם מעוניינים לפנות).

אם ברצונכם בכל זאת להימנע מתיקון מחשבכם הנייד, ביכולתכם לשמור ותחזק כראוי את המחשב שלכם לשם כך. עליכם להתקין אנטי וירוס על המחשב, וזאת כדי למנוע פריצה של וירוסים או קוקיס למחשב שיפגעו בחומרה ובכונן הקשיח שלו. כמו כן שימרו עליו מפני מכות או פגעי מזג אויר, נישאו אותו בתיק מתאים ודאגו לכבות אותו כשהוא איננו בשימוש. כל אלא ידאגו לדחות עבורכם את הביקור במעבדה.

 


| תיקון סוללות למחשב נייד || תיקוני מחשב נייד || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב