קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקונים לאיפון

עולם הסלולאר רווי בסוגים שונים של טלפונים.

אך כמעט כל מי שתשאל יגיד לך שאייפון הוא בין הראשונים ברשימת הטלפונים הטובים ביותר. עם זאת גם הטלפון הטוב ביותר לא חף מתקלות ובעיות. שבר במסך, כפתור בית לא מגיב, מסך מגע מקולקל, סוללה לא נטענת או מתרוקנת במהירות, הם רק חלק קטן מהתקלות שיכולות לקרות באייפון כמובן בתלות של שימוש ואורח חייו של המכשיר. כל מי שרכש את המכשיר דרך חברות הסלולאר הגדולות, לרוב רכש עם המכשיר גם שירות תיקונים או ביטוח, בכך הוא יכול לגשת למעבדות החברות לתיקון האייפון שלו בעת הצורך. אך מה עם כל האייפונים שיובאו באופן פרטי מחו"ל, או שאינם נקנו ברשתות הגדולות?

לבעלי האייפונים האלו ישנם פתרונות אחרים בשעת תקלה.

בארץ מפוזרות לא מעט מעבדות שמציעות שירות תיקונים לאייפון. החל מהחלפת סוללה וכלה בהחלפת מסך שבור. את כל השירותים של תיקונים לאייפון מציעות המעבדות במחירים שונים. במידה והאייפון שלך התקלקל, חשוב שתבדוק באינטרנט היכן ממוקמת מעבדה באיזור מגורייך. בנוסף רצוי שתבצע השוואת מחירים ויותר מכך חשוב שתבדוק את הסמכת המעבדה אליה תיגש. לא כל המעבדות ועובדיהן עברו הכשרה והם בעלי תעודה לתיקון סלולארי ולא תרצה כמובן שאנשים לא מקצועיים או מנוסים יטפלו במכשיר ששילמת עליו ממיטב כספך.

תיקון אייפון בישראל כיום הוא דיי פשוט.

לרוב המעבדות יש רשיון לייבוא של חלקי חילוף ולכן רוב החלקים קיימים במלאי. דבר זה מאפשר מיידיות של תיקון ובכך לא תצטרך להתמודד זמן ממושך ללא האייפון שלך. רוב התקלות ניתנות לתיקון בתוך שעה ממסירת המכשיר, ובנוסף אם אתה עסוק מידי קיימים היום שירותים של איסוף המכשיר שלך והחזרתו אלייך על ידי המעבדה, דבר שיכול לחסוך לך זמן יקר של המתנה לתיקון.

אם בכל זאת תרצה להימנע מלתקן את מכשירך,

חשוב שתבצע פעולות מנע כמו לרכוש עבור המכשיר שלך כיסוי שמגן עליו ממכות ונפילות וכמו כן גם מגן מסך שישמור על המסך שלך משריטות, שחיקה ועוד. כל אלה יעזרו לך לשמור על מכשירך ובכך לחסוך מעצמך את העלות ובזבוז הזמן שבצורך בתיקון המכשיר בעת תקלה.
| תיקון טלפונים ניידים || החלפת מסך אייפון || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב