קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקון סוללות למחשב נייד

מחשב נייד נקרא כך בשל היותו בעל אפשרות לניידות,

כלומר ניתן לקחת אותו ממקום למקום ללא צורך בחיבורי חשמל מסורבלים כמו שיש במחשב הנייח, הביתי. דבר זה ניתן לעשיה בשל היות המחשב קל יחסית ובמיוחד בשל כך שהינו פועל על סוללות ולא על חשמל, כמובן שניתן לחבר גם חשמל בעת הצורך, באמצעותו ניתן גם לטעון את הסוללה.


סוללות במחשב נייד מדי פעם מגיעות לסוף חייהן,

אבל לפעמים נראה שהסוף הגיע מוקדם מן הצפוי, במצב זה ניתן תמיד ללכת לבדוק במעבדת המחשבים אופציה ל- תיקון סוללות מחשב נייד, ניתן כמעט כל סוללה לתקן במעבדה אבל לא תמיד הדבר משתלם, לעיתים ניתן למצוא סוללה מקורית במחיר קרוב לעלות התיקון או סוללות חליפיות במחיר זול יותר.

אם כן האם כדאי לבצע את תיקון סוללות מחשב נייד ?

לפעמים כן ולפעמים ממש לא, ישנם דגמי מחשב של יצרניות מסוימות שלא שווה להתעסק בהם עם סוללות לא מקוריות מכיוון שהן עלולות לשרוף את המעבד במחשב או את תא הסוללה ואז הנייד הופך לנייח. לכן יהיה לך עדיף לקחת סוללה מקורית ולבצע בה תיקון, התיקון בודאי יחזיק זמן נאה אךלא רב מדי ואז תאלץ לקנות סוללה חדשה.

אצל יצרניות זולות יותר, שהחלפים שלהן זולים יותר, יהיה עדיף לקנות כבר סוללה מקורית שתעלה פחות מאשר תיקון המקורית. אם אתה אדם שמעדיף תמיד את הזול אז כדאי לבדוק אם מעבדת המחשבים שלך על האופציה הזולה ביותר הקיימת, לרוב ימליצו כולם על החלפת הסוללה לחדשה ומקורית על פני החליפית או על פני תיקון הסוללה.

אופציה נוספת ומעט מסתכנת היא האופציה לתקן בעצמך את הסוללה,

רוב הסוללות מורכבות בצורה דומה, מאוסף של סוללות אחת וחצי וולט רגילות, הידועות כסוללות אצבע. הסוללות מולחמות בצורה מסוימת. אם ברצונך להתעסק אם זה כך, עליך להבין בהלחמה, לרכוש מלחם ולהבין מעט בחשמל. אם ברצונך להסתכן מעט זו בודאי הדרך הזולה ביותר שיש וכמובן מלאה בהדרכות ברשת האינטרנט על איך לבצע זאת.


| תיקוני מחשב נייד || תיקון לפטופים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב