קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקון מסך למחשב נייד

מי צריך מחשב נייד?

בעבר הלא רחוק רוב המשתמשים במחשבים נהגו להשתמש במחשבים נייחים. מחשבים ניידים היו שמורים אז ליחידי סגולה, מכיוון שהם היו יקרים מאוד ולא משתלמים מבחינת עלויות התחזוק. כיום כמעט לכל אחד בעולם יש מחשב נייד. המחשבים הניידים הפכו לקטנים, קלים וזולים יותר, וזאת הסיבה כי כולנו נהנים מהיכולת להשתמש במחשב שלנו, לא רק בבית, אלא גם באוטובוס, בתי קפה וכו'. הניידות של המחשב מקלה עלינו בעבודה ובכלל וביכולת שלנו לשאת עימנו את כל המידע החשוב שלנו בכל מקום, וכך לבדוק בכל רגע נתון כל מה שנרצה בזכות הגישה לאינטרנט. אם כך, המחירים אומנם ירדו משמעותית אך מה עם עלויות התיקון?

תיקון מסך למחשב נייד

העובדה כי מחשבים ניידים רגישים יותר לא השתנתה עקב ירידת המחירים ושינוי התפיסה. במחשב נייד, בשונה מבמחשב נייח, כל הרכיבים קטנים יותר וצפופים יותר, הם נמצאים בתנועה מתמדת וצריכים לספוג הרבה יותר מכות וחבטות מעצם היותם חלק ממחשב נייד שנמצא בתנועה, כך שהסיכוי למכות גובר מן הסתם. כמו כן חשוב לזכור כי במחשב נייד המסך הוא חלק בלתי נפרד מהמחשב, וזאת בניגוד למחשבים נייחים, בהם המסך נרכש בנפרד ומתפקד כמערכת עצמאית. העובדה הזאת מייקרת משמעותית את עלויות תיקון מסך למחשב נייד. ברגע שמסך המחשב הנייד ניזוק, הדבר למעשה משבית אותנו מעבודה במחשב ויש לקחת אותו מיידית לתיקון.

הבדלים בתיקון מחשב נייד ומחשב נייח-

יתרונות המחשבים הניידים הם ידועים. היכולת להתנייד עם המחשב, פחות מקום שהוא תופס לנו בבית, בניגוד למחשב נייח שמצריך שולחן, מסך, עכבר, מקלדת, רמקולים ועוד הרבה רכיבים שנמצאים כבר בתוך המחשב הנייד. אם כך מהם החסרונות העיקריים של המחשב הנייד? ככל הנראה החיסרון המשמעותי ביותר של המחשב הנייד על פני המחשב הנייח, הוא עלויות התיקון שלו. עלויות של פרמוט או תיקון מסך למחשב נייד הן יקרות משמעותית מבמחשב נייח, מה גם שבמחשב נייח אם התיקון לא משתלם, אין בעיה ללכת ולקנות מסך אחר משוכלל יותר, מה שלא מתאפשר במקרה של תיקון מסך למחשב נייד.

 


| מחשבים ניידים || compudepot || מחשבים נייחים |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב