קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקון מחשב מרחוק

נאמר והיית נמצא בנסיעת עסקים במקום מרוחק ואולי אפילו בחוץ לארץ,

לפתע יום לפני המצגת או אפילו כמה שעות, המחשב נתקע או מקרטע, אולי התוכנה לא עולה ואולי המסמך מסרב להפתח, מה היית עושה אם אין לך את הידע בתיקון המחשב? בארץ ללא היסוס היית מדבר עם טכנאי החברה במשרד שיגיע לסדר את המחשב או קופץ למעבדה הקרובה אליך שמיד יסדרו את המחשב ויפתרו לך את כל הבעיות. אבל אתה בחוץ לארץ, איך יפתר המשבר? תיקון מחשב מרחוק הוא פיתרון אשר יתן לך את המענה לכך.

תיקון מחשב מרחוק הוא בעצם מצב שבו הטכנאי שלך או של החברה יכול להכנס למחשב שלך מכל מקום בעולם,

ולתפעל אותו כאילו המחשב היה אצלו בבית או במעבדה. הטכנאי יכול להראות את מסך הבית שלך ואת כל התוכנות שעל המחשב שלך, ניתן אפילו לבצע צ'אט תוך כדי התיקון המרוחק על מנת שתוכל לדבר עם הטכנאי ולהצביע לו באמצעות העכבר שלך על הבעיה.

תיקון מחשב מרחוק מתבצע באמצעות תוכנה אשר מותקנת על שני המחשבים ומוגנת סיסמא,

כך שרק מי שיודע אותה יכול להכנס למחשב שלך. בדרך כלל יהיה זה עדיף לדאוג שרק הטכנאי  עליו אתה סומך יהיה זה אשר בידיו הסיסמא. התוכנה מאפשרת לטכנאי לקבל תמונת מסך של המחשב שלך, הוא יכול לגשת למחשב שלך כל עוד התוכנה עובדת והמחשבים שלך ושלו מחוברים לאינטרנט, על מסך המחשב של הטכנאי נפתח חלון שבתוכו נמצא הדסקטופ שלך והטכנאי יכול לגשת לכל באמצעות הקלקה על הדברים הרצויים לו בדיוק, כשם שהיה עושה זאת אם המחשב שלך היה אצלו.

בצד שלך של העולם, תראה את המחשב שלך נשלט מרחוק,

העכבר שלך יזוז על המסך כמו רוח רפאים, נשלט מבחוץ על ידי הטכנאי. הטכנאי יכול לשלוט בכל חלקי המחשב ולמצוא כך את מקור הבעיה במהירות ובקלות. שליטת הטכנאי במחשב שלך מרחוק, יכולה בקלות לפתור בעיות שללא פיתרון זה היו נשארות ללא פיתרון ובזכות אפשרות זאת, אתה יכול ליסוע רחוק מביתך ומהטכנאי שלך, ללא דאגות בכלל.


| שרותי ענן || שליטה מרחוק windows 7 || שרותי ענן |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב