קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקון מחשבים במרכז

לכל אחד מאיתנו יש מחשב ולכל אחד מאיתנו המחשב הזה חשוב עד מאוד.

בין אם הוא משמש אותנו לצורכי עבודה, ובין אם אנחנו סתם משתמשים בו לצרכים פרטיים, חברתיים וכו, המחשב שלנו תופס חלק נכבד מחיינו. בעולם אוטופי המחשב שלנו איננו מתקלקל, תמיד עובד, תמיד שם כשאנו זקוקים לו. בפועל מחשבים עם כמה שהם מוצר טכנולוגי מופלא, הם עדיין מוצר טכנולוגי כאמור, ומוצר טכנולוגי נוטה להתקלקל. כמעט שלא קיים מחשב שלא יזדקק לטיפול של טכנאי מתי שהוא לאורך חייו.

תיקון מחשבים במרכז,

הוא נפוץ וקיימים לא מעט מעבדות וטכנאים עצמאיים שישמחו לתת לכם שירות תיקון למחשב שלכם, ובכך להרוויח את כספכם. חשוב שתדעו כי לא כל הטכנאים עברו הכשרה מתאימה ואין שום חוק שמחייב אותם לעבור הסמכה שכזאת כדי שיוכלו לטפל במחשבכם (בניגוד לתחומים אחרים). עובדה זאת מביאה למצב שבו קיימים לא מעט אנשים בשוק שמגדירים עצמם כטכנאים, אך בפועל אינם אמינים או מקצועיים.

בטרם תבחרו את הטכנאי שיטפל במחשבכם,

חשוב שתבדקו מהי התקלה שממנה הוא סובל ותחקרו באינטרנט מה מהות התקלה הזאת ומהי עלות התיקון הסבירה במקרה שכזה. חשוב שתגיעו מוכנים ומציודים בידע ובכך תמנעו ממצב שבו טכנאי יחליף לכם חלק שאינכם צריכים להחליף ובכך תחסכו עלות גבוהה ומיותרת. בנוסף חשוב שתבדקו המלצות לטכנאי תיקון מחשבים במרכז, בטרם תפנו לאחד כזה. המלצות מחברים, או אפילו סתם טוקבקיסטים באינטרנט יועילו לכם רבות בבחירת הטכנאי המתאים.

בטרם תמסרו את מחשבכם לתיקון,

חשוב כי תבדקו את מועד אספקת המחשב חזרה מתיקון, ואת עלות התיקון. במידה והמחשב נכנס לבדיקה, וודאו כי מחיר הבדיקה מקובל אליכם וכי יודיעו לכם את עלות התיקון בטרם יתקנו. לא תרצו כמובן שיתקנו את מחשבכם בעלות גבוהה ללא ידיעתכם, ולאחר התיקון תגלו כי עליכם לשאת בהוצאות תיקון ששוות ערך לרכישת מחשב חדש. כמו כן וודאו כי התאריך שבו המעבדה טוענת כי מחשבכם יהיה מתוקן מגובה באסמכתא מחייבת. לא תרצו שהמחשב שלכם, שבו אתם משתמשים לצורך עבודה, או לצרכים נוספים, יישכב ימים על גבי ימים במעבדה ויותיר אותכם משותקים.


| מעבדות לתיקון מחשבים ניידים || מעבדה ניידים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב