קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקון לפטופים

לפטופים מיוצרים על ידי חברות רבות בעולם ומורכבים בשל כך מעשרות ואפילו מאות רכיבים שונים שהם העדיפים אצל כל חברה וחברה.

חברות רבות יעדיפו מן הסתם לשים את החלקים שהם מייצרים בתוך הלפטופים שלהם. כשיש תקלה במחשב הלפטופ שלך חשוב מאוד לבדוק מי מתקן אותו, מה האחריות שיש לך עליו ואם אין למי פונים. בשל העובדה כי החברה של הלפטופ מן הסתם תשתמש בחלקיה שלה על הלפטופ יהיה כנראה עדיף ללכת למעבדה של החברה אשר אחראית על תיקון לפטופים. שם יישבו המומחים מטעם החברה ויכירו את המחשב שלך לעומק. בנוסף יהיה להם כל הציוד הדרוש ואת כל הרכיבים המקוריים למחשב שלך.

תיקון לפטופים הינו עניין מורכב יותר במעט לעומת תיקון מחשב רגיל, נייח,

מכיוון שרכיבי הלפטופ הינם קטנים יותר ומורכבים אחד על השני בצורה מעט סבוכה יותר. לכן חשוב מאוד לא לנסות לפתור את הבעיה בעצמך או אצל טכנאי לא מוכר. עלות הלפטופ היא גבוהה יחסית וניסיון תיקון כושל עלול לגרום להוצאה כפולה על לפטופ חדש. בכל זאת מומלץ לבצע השוואת מחיר בטרם בחירת מעבדה או טכנאי לצורך תיקון הלפטופ שלך. תופתע לגלות כי ישנם פערי מחירים בין המעבדות השונות. לעיתים אפילו יהיה משתלם יותר להזמין טכנאי הביתה ובכך גם לחסוך בהוצאות וגם לחסוך בנסיעה הלוך ושוב למעבדה.

אם נגמרה לך האחריות והלפטופ שלך מיוצר על ידי חברה שמשתמש בחלקים ממספר רב של חברות,

כדאי לבדוק את אופציית התיקון אצל מעבדת מחשבים מוכרת אך לא של היבואן או היצרן. אצל לא מעט מעבדות תמצא את השירותים הנדרשים לביצוע תיקון לפטופים ואפילו שידרוגם, מעבדות אלו אף יוכלו לתת לך לעיתים מענה מהיר יותר וטוב יותר בשל שהן לא כפופות ליצרן או ליבואן, רובן גם ייתנו לך אחריות גדולה יותר לתיקון מאשר מעבדת היבואן, יתרון נוסף יחסית יכול לבוא לידי ביטוי במחיר, שכן עלות החלקים יכולה להיות זולה יותר בעשרות אחוזים אצל המעבדה ואילו אצל היבואן תהיה יקרה בשל מחויבותו לתנאי היבוא עם היצרן. מה גם שהמעבדה יכולה להציע שדרוג רכיבים שיחליפו את הרכיב שנהרס וכך לחזק את אופן פעילותו של הלפטופ.


| תיקון סוללות למחשב נייד || תיקון לפטופים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב