קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תיקון טלפונים ניידים

בעבר, כמעט כולנו רכשנו מכשירים סלולאריים ביחד עם חבילת השיחות שלנו אצל חברות הסלולאר הגדולות, אורנג פלאפון וסלקום.

במסגרת הרכישה היינו לרוב רוכשים "אחריות תיקונים", וכך כאשר היתה לנו תקלה במכשיר, היינו ניגשים לאחד ממרכזי השירות של החברות הגדולות ומוסרים את הטלפון שלנו לתיקון, או החלפה במקרה הצורך. כיום, בעידן בו עולם הטלפונים הניידים פרוץ לחלוטין, ובכל מקום נוכל למצוא חנות שמוכרת מכשירים מכל הסוגים, הגדלים והמחירים, ובנוסף בעקבות השינוי בעולם הסלולאר, שהוביל בין השאר למצב בו חברות הסלולאר כבר אינן מעניקות זיכוי עבור רכישת מכשיר דרכן, כל אחד יכול למעשה לרכוש כל מכשיר בכל מקום כמעט.

מצב זה הוביל לכך שאנשים רוכשים טלפון נייד,

ללא צורך בהתחייבות לחברה כלשהי, אך כאשר הטלפון הנייד שלהם מתקלקל, אין להם אחריות תיקונים שבה יוכלו לתקן את מכשירם. במצב שכזה בעלי הטלפונים הפגומים מחפשים לעצמם מעבדה שמבצעת תיקון טלפונים ניידים. מעבדות תיקון טלפונים ניידים, קיימות כיום בכל הארץ והן מציעות שירותי תיקון למגוון הטלפונים הניידים הקיימים כיום בשוק. מעבדות מסויימות אפילו מאפשרות ללקוחותיהם לבטח את הטלפונים שלהם בעלות מסויימת ובכך לחסוך לעצמם עלויות גבוהות יותר במידה ויזדקקו לשירותי תיקון. עקב כך החליפו המעבדות הפרטיות את המעבדות המנוסות של חברות הסלולאר הגדולות.

בשל השינוי, שבגינו במידה ויפגם מכשירך,

כבר לא תיגש אוטומטית לחברות הסלולאר הגדולות לצורך תיקון, אלא תפנה למעבדה פרטית, חשוב מאוד שתבדוק ותבצע השוואת מחירים ואיכות בין המעבדות. נסה לקרוא ביקורות באינטרנט, להתייעץ עם חברים ועוד, בטרם תבחר מעבדה שבה תתקן את מכשירך. חשוב שתבדוק כי האדם אשר יטפל במכשירך הוא מקצועי ואמין ובעיקר חשוב לבדוק כי הוא עבר הכשרה רלוונטית ומעצם כך הוא בעל תעודה לטכנאי טלפונים. שהרי לא תרצה כמובן שבשל תיקון קלוקל, ייהרס הטלפון הנייד שלך שעלה לך כמה אלפי שקלים. כמו כן, בשל כך שהתיקונים כיום מבוצעים בידיים פרטיות, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים, שכן השוק רחב והתחרות ענפה ולכן תוכל למצוא דילים טובים בבואך לתקן את מכשירך באחת מהמעבדות הקיימות כיום בשוק.  


| תיקונים לאיפון || החלפת מסך אייפון || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב