קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מצלמות לבית

לא פעם, עולה בדעתנו המשפט "אילו הקירות יכלו לדבר",

בהקשר של העסקת מטפלת לילד, עוזרת בית, או שליטה על המרחב הפרטי שלנו כאשר אנחנו לא בבית. לא תמיד אנחנו יכולים להיות בבית שלנו כאשר מישהו אחר נמצא בו, והיינו רוצים לדעת בכל רגע נתון מה קורה שם. לדוגמא, אם העסקת מטפלת לתינוק שלך בשעה שאתה בעבודה, בוודאי היית שמח אם היתה מצלמה שמתעדת עבורך את פעולויה של המטפלת, כדי שתוכל לבדוק מאוחר יותר האם היא התנהגה לבנך כראוי, או שמה לא פעלה על פי הוראותיך המפורשות. לעיתים תרצה שהמצלמה תהיה נסתרת, אך לעיתים גם תרצה מצלמה גלויה שתשמש לצורך הרתאה. כך או כך, מצלמות לבית הם הפתרון הנכון עבורך.

בבואך לבחור מצלמות לבית שלך,

חשוב שתבחר את המצלמה המתאימה ביותר עבורך. לצורך כך כדאי שתשאל את עצמך את השאלות הבאות- היכן ארצה להתקין את המצלמה? בבית או בחוץ? מתי המצלמה אמורה לצלם? ביום או בלילה? לאיזה מרחק ואיזה חלל תצטרך המצלמה לצלם? שאלות אלה הם חשובות לצורך החלטה של איזה מצלמה לרכוש שכן אם אתה זקוק למצלמה שתהיה מותקנת בחוץ, חשוב שתבחר מצלמה שתהיה עמידה למזג אויר קיצוני (חום או קור) וכמובן תהיה מוגנת מספיק מפני ונדליזם או מישהו שיכול לנסות לפגוע במצלמה (כאשר היא חשופה לכל). במידה ותזדקק למצלמה שתצלם בלילה, חשוב שתבחר מצלמה עם טכנולוגיה של צילום באנפרה אדום (צילום לילה). מצלמות אינפרה אדום הן משמעותית יקרות יותר ואין צורך שתקנה כאלה, אם אין לך צורך בצילום לילי. בנוסף חשוב שתדע מהו המרחק והחלל אותו אתה צריך לצלם, כדי לבחור מצלמה שלה העדשה המתאימה ביותר. לצילום חלל נרחב, כדאי שתבחר במצלמה עם עדשה רחבה, ולצורך מעקב ותנועה, חשוב שתבחר מצלמה שתאפשר לך שךיטה מרחוק (תנועה ותקריב).

חשוב מאוד שתבדוק מהם הצרכים שלך בטרם תקנה מצלמה לביתך,

מכיוון שכך תוכל להתאים את המצלמה לצרכיך האישיים ולא תגלה בדיאבד כי טעית בבחירה. תמיד תוכל להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לך בבחירה והתאמת המצלמה הרלוונטית עבורך ועבור צרכייך.

 


| מצלמות לבית || מצלמות אלחוטיות || הקמת רשת מחשבים |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב