קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מצלמות אבטחה אינטרנט

מצלמות אבטחה הן בדרך כלל מצלמות שמחוברות למכשיר הקלטה שנמצא בחדר בקרה כלשהו באותו בניין בו הן ממוקמות.

אבל אם היית יכול, לא היית מעדיף לשבת בבית ולפקח על המצלמות? או אולי אם אין לך חדר בקרה ואנשי אבטחה, איך אז היית רואה את המשרד או המפעל עשרים וארבע שעות ביממה? לשם כך הומצאו מצלמות אבטחה אינטרנט, מצלמות אלו עובדות עשרים וארבע שעות ומקליטות גם למכשירי הקלטה אשר אליהם הן מחוברות וגם ניתנות לצפייה מהבית או מכל מקום אחר דרך האינטרנט.

מצלמות אבטחה אינטרנט יכולות לבוא בכמה סוגים,

לרוב המבחר דומה מאוד למצלמות הסטנדרטיות, כמו המצלמות המודרניות הן מצלמות איכותיות המצלמות באיכות גבוהה, היתרון שלהן הוא שניתן גם לשלוט בהן ( לא בכולן ) דרך האינטרנט ולבצע תנועות מצלמה ימינה שמאל ולמעלה למטה, דרך תוכנת שליטה אינטרנטית. התפעול של מצלמה כזו הוא פשוט מאוד וכל אחד יכול לעשות זאת.

מערכות האבטחה המופעלות באמצעות מצלמות אבטחה אינטרנט יכולות לספק דיווח יומי על הפעילות שלהן ואף לספק התראה ללקוח על הפעלת המצלמה מרחוק ומי הפעיל אותה,

יש גם מצלמות שמזהות תנועה ויכולות להפעיל אזעקה סלולרית או טלפונית בנוסף להתראה האינטרנטית הקבועה שלהן. ניתן תמיד לסנכרן את פעולת המצלמות למכשיר הסלולרי ולהפעיל דרכו מערכות אזעקה נוספות, כגון נעילת המקום על ידי אמצעי מיגון נוספים או שליחת הקלטה של סרטון מהמצלמה היישר למוקד אבטחה או תחנת משטרה.

הרבה מוקדי ביטחון מציעים היום תמיכה אינטרנטית במצלמות מעקב,

כך הסיירים נשלחים לפי התראה של בעל המצלמה לעסק או לפי המוקד של חברת הביטחון, כך בעל העסק אינו מרגיש מרומה כאשר הוא יכול לראות את המצלמות וגם כאשר הוא ישן. שימוש נוסף למצלמות כאלה יכול להיות גם בהשגחה על תינוק או על עוזרת הבית כך שגם אם אינך בבית או אם יותר מאדם אחד רוצה להיות בעל יכולת להשגיח על הקורה מול המצלמות תוכל תמיד לתת את השליטה לאנשים נוספים מכיוון שהשידור מועבר בעצם דרך האינטרנט.


| מצלמה במעגל סגור || מצלמות אלחוטיות || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב