קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מערכת גיבוי

כיום בעידן הדיגיטלי, כמעט כל חיינו נמצאים באופן כזה או אחר בתוך המחשב שלנו.

גם ברמה העיסקית, אך גם ברמה הפרטית. בין אם תמונות, עבודות, מכתבים, או כל מסמך אישי אחר, כולם נמצאים כיום בתוך המחשב, ואם יקרה משהו למחשב שלנו, הם ייאבדו ביחד איתו. המידע שלנו נתון לסכנה ברמה היומיומית. פגיעת חומרה היא הסיבה הנפוצה ביותר לאובדן של נתונים, והיא נגרמת בעיקר מנפילות חשמל, בלאי של הדיסק הקשיח או פגיעה פיזית במחשב (במיוחד מחשב נייד שהוא רגיש אפילו יותר). כמו כן לא פעם נגנבים מחשבים, או נאבדים ואיתם כל המידע החשוב של בעליהם.

אובדן מידע שכזה הוא קריטי לכל אחד, אבל הוא עוד יותר הרסני במקרה של עסק.

במחשב העיסקי נמצאים פרטי הלקוחות, מלאי המחסנים, נתוני הנהלת החשבונות ועוד הרבה מידע קריטי וחשוב לפעילות העסק, לא משנה מאיזה תחום. במידה וקורס המחשב, נפגע מוירוס, או נגנב, כל המידע הולך לטימיון ופעילות שיחזורו, גם במידה והיא אפשרית, עלולה לקחת הרבה זמן, לגזול תקציב משמעותי ולא תמיד תשיג תוצאות מלאות.

חשוב לזכור כי עסק שלא דואג לגבות את המידע שלו,

עלול להיתפס כלא מקצועי או אמין בעיני הלקוחות שלו, במידה והמידע שלו נאבד בשל סיבה כלשהי. לעיתים גם אם יצליח לשחזר את רוב הנתונים, הזמן שבו העסק יהיה לא פעיל לצורך שיחזור זה, עלול אפילו לפגוע בו באופן שיהיה קשה לו להתאושש ממנו. זאת הסיבה שבגינה מערכת גיבוי, בבית או בעסק היא כל כך חשובה. מערכת גיבוי מאפשרת לך לגבות את הנתונים שלך און ליין וכל הזמן כך שבמקרה והנתונים ייאבדו מסיבה כלשהו (נזק להארד דיסק, גניבה, או פגיעה במחשב)ֿ, כל הנתונים שלך יהיו מגובים ויוכלו להישלף מהגיבוי במידת הצורך.

גיבוי יכול להתבצע במספר דרכים.

מערכת גיבוי מרחוק היא הדרך הבטוחה ביותר לגבות את המידע שלך מכיוון שהיא סוג של גיבוי מקצועי שמבוצע על ידי חברות שזו התמחותן, כמו כן הנתונים שלך יאוחסנו בשרתי גיבוי חיצוניים ומרוחקים מהעסק או הבית שלך ובכך תובטח השמירה עליהם והגישה אליהם במידת הצורך.


| גיבוי שרתים || מערכת גיבוי || חיבור אינטרנט אלחוטי |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב