קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מעבדת מחשבים תל אביב

כיום כולנו תלויים במחשב.

אם זה בעבודה, בחיים הפרטיים ובכלל, כל פעולה שאנחנו מבצעים קשורה באופן זה או אחר במחשב. כמעט שלא קיים תחום חיים שבו לא השתלבו המחשבים, והעובדה הזאת הביאה לצורך בהקמת מעבדת מחשבים. מעבדת מחשבים היא מעין "בית חולים" למחשבים. למעבדה מגיעים מחשבים שזקוקים לתיקון, החל מפירמוט בשל פגיעת וירוס וכלה בהחלפת מסך שבור. לכל תקלה ימצא הפתרון המתאים, כדי להימנע מהצורך לקנות מחשב חדש. מעבדות המחשבים פרוסות בכל הארץ, כך שבמידה ומחשבך התקלקל, תמיד תוכל למצא מעבדה מתאימה שתטפל בבעיה של המחשב שלך.

מעבדת מחשבים תל אביב מעניקה לך שירותים כגון- פירמוט מחשב,

שיחזור נתונים מהכונן הקשיח, החלפת מסך, החלפת צירים, התקנת תוכנות, אנטי וירוס ועוד. בבואך לקבל שירות כלקוח מעבדת מחשבים תל אביב, חשוב שתבדוק מספר דברים. דבר ראשון חפש באינטרנט המלצות על המעבדה, מי הטכנאים המטפלים בה, מה ההסמכה שלהם, האם יש להם המלצות מחוץ לאתר האינטרנט שלהם אם קיים, האם הם מוסמכים לטפל בדגם המחשבים הספציפי שברשותך, והכי חשוב, בדוק והשווה מחירים. תהיה מופתע לגלות כי ישנם פערי מחירים עצומים עבור אותו תיקון בדיוק בין מעבדות מחשבים שונות.

דבר נוסף שמומלץ לך לוודא,

הוא התחייבות לתיקון מהיר ועמידה בזמנים. אל תכניס את המחשב שלך לתיקון במעבדה שלא מתחייבת לך על תאריך מסירה לאחר התיקון. מחשבך הוא לעיתים מכשיר חשוב ביותר בהתנהלות היומיומית שלך, בין אם פרטית ובין אם בעבודה, ולכן חשוב שתבדוק כי מחשבך לא יישאר במעבדה מעבר לזמן הנדרש. כמו כן, חשוב שתבדוק את מחשבך לאחר שתוציא אותו מהתיקון במעבדה. בנוסף דאג לקבל אחריות מהמעבדה לתיקון שביצעו לתקופה שלא תפחת משלושה חודשים לפחות. זאת כדי למנוע מצב שתשלם עבור תיקון מסויים ולאחר תקופה קצרה תאלץ לשלם שוב עבור אותו תיקון בדיוק. באופן זה תאלץ את המעבדה להתחייב כלפייך ולוודא כי אכן יעשו הכל כדי לתקן את התקלה כמו שצריך, שהרי אם לא יעשו זאת, תשוב אליהם שוב במסגרת האחריות ולא תשלם עבור הטיפול.


| מעבדה לתיקון מחשבים ניידים || מעבדה ניידים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב