קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מעבדת מחשבים הרצליה

מעבדת מחשבים היא המקום בו תרצה לדרוך כאשר חלק במחשב מפסיק לעבוד או אם תשמע רעש מוזר ובלתי מוסבר במחשב האישי שלך,

או אם נפל לך הלפטופ והפסיק לעבוד או אם סתם תרצה המלצה על איך לשדרג את המחשב או מה כדאי שיהיה המחשב הבא שלך. מעבדת מחשבים הרצליה היא המעבדה שתהיה קרובה למקום מגוריך בהרצליה או בסביבה הקרובה.

מעבדת מחשבים הרצליה יכולה להיות כל מעבדה שתבחר,

היתרון הגדול יהיה הקרבה המיידית והחיסכון בזמן ובדלק, מעבדות מחשבים בכל חלקי הארץ עובדות בשיטות דומות, ישנו טכנאי ראשי האחראי על קבלת המחשב שלך והעברתו לטכנאי המתמחה בבעיה שאובחנה אצלך במחשב. מעליהם נמצא מנהל המעבדה אשר דואג להתנלותה הרואיה והמכובדת של המעבדה ולצד הכספי של העסק, מעבדות אשר נראות רשלניות יכולות להעיק על חוויית הלקוח ועל אופן העבודה של הטכנאים.

הטכנאי השני, מאבחן את התקלה אם בחומרה או בתוכנה ומתקן אותה, בנוסף הטכנאי עלול לאתר בעיות נוספות אשר עלולות לגרום לאותה הבעיה שהתגלתה ולתקן אותן על מנת שהבעיה לא תחזור על עצמה. בסיום התיקון יקראו לך לגשת לקחת את המחשב שהפקדת בידי המעבדה, באותו המצב בו השארת אותו.

מעבדות מחשבים מתמחות בתיקון כל חלק וחלק במחשב אם זה תיקון מסך, החלפת מאוורר, המלצות לשידרוג, תיקון הארד דיסק או מעבד, שיפור ביצועי מחשב, שיפור כרטיס מסך, עדכוני גרסאות, התקנות תוכנה, התקנות חומרה ועוד. האופציות לתקלות במחשבים היום רק גוברות, יש המון סיבות אפשריות לתקלה אחת ויש המון דרכים לתקן כל תקלה.

טכנאי שעובד במסגרת מעבדת מחשבים הרצליה,

חייב להיות טכנאי מוסמך ויעיל, שכן דרישות השוק והלקוחות גבוהות ועליו לדעת להתמודד עם כל בעיה או תקלה אשר יכולה להווצר במחשב, הוא חייב להיות בעל הבנה בכל סוגי המחשבים וזאת כי מעבדת שירות נתנת את שירותיה למגוון מוצרי מחשב. אומנם כל אחד יכול להיות טכנאי מחשבים גם ללא הסמכה, אך בבואנו לבחור את הטכנאי שיטפל במחשב שלנו, מומלץ כי נבחר דווקא בטכנאי מוסמך שעבר קורס "טכנאי מחשבים" במוסד אונבריסטאי כלשהו.


| מעבדות לתיקון מחשבים ניידים || מעבדה ניידים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב