קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מעבדות לתיקון מחשבים

מי צריך מעבדות לתיקון מחשבים?

בעבר לא לכולם היה מחשב בבית, שלא לדבר על חיבור לאינטרנט. כיום העבר נראה רחוק מתמיד ואנשים מחזיקים ברשותם לרוב אפילו יותר ממחשב אחד. החיים של כולנו סובבים סביב המחשב. בין אם בבית, בעבודה, בקופת החולים, בקניות, כולם משתמשים במחשבים ואי אפשר להימנע מכך. כל כך הרבה מחשבים בוודאי באופן אוטומטי גוררים הרבה תקלות. כמו כל מוצר טכנולוגי חדיש, גם המחשב לא חף מתקלות וזה מה שמעלה את הדרישה הישירה ל- מעבדות לתיקון מחשבים. מעבדות אלה הם כמו בתי החולים למחשבים ושם ניתן לתקן את המחשב שלנו, בין אם נייד או נייח, ובכל תחום כמובן גם ברמת החומרה וגם ברמת התוכנה.

סוגי תיקון מחשבים-

תיקון מחשבים לרוב נחלק לשני סוגים. תיקון חומרה או תיקון תוכנה. חומרה משמעותה החלקים של המחשב. לעיתים, בעיקר לאחר זמן פעילות ועבודה ממושך וכמובן כתוצאה מבלאי, נוצר נזק באחד מרכיבי המחשב, כגון מאוורר, הארד דיסק, מסך, מגעים וכו. מצב זה מצריך תיקון או במקרים חמורים יותר אפילו החלפה. מחשבים הם מוצר שמתבלה ככל שהשימוש בו גובר כמובן בהתאם לאופי השימוש ולאופן בו אנו שומרים על המחשב שלנו. מוצר זה הינו מוצר מתבלה וככל שנשמור עליו ברמת ניקיון, כיבוי ותחזוקה שוטפת כך הוא יאריך ימים ולא יזדקק לתיקון או החלפה. כאמור סוג תיקון שני הוא ברמת התוכנה. התוכנה נפגעת לרוב בעקבות קוקיס או וירוסים ששכיחים מאוד במחשבים עם מערכת הפעלה מסוג וינדוס. במקרה כזה לרוב התיקון יכלול פירמוט של המחשב או ההארד דיסק הפגוע ואיתחול מחדש של כל התוכנות והרכיבים שלנו על המחשב.

כיצד לבחור מעבדות לתיקון מחשבים

מעבדות לתיקון מחשבים צצות כיום כמו פטריות לאחר הגשם. זאת משום שהתחום בתנופה מתמדת והביקוש רק גובר ככל שאנשים רוכשים יותר ויותר מחשבים. מצב זה יכול לבלבל אותנו בבואנו לבחור מעבדה לתיקון המחשב שלנו. בטרם ניגש למעבדה שכזאת חשוב שנבדוק קודם המלצות באינטרנט או מחברים. כמו כן חשוב לבדוק כי הטכנאי הינו בעל תעודה והוא מוסמך לביצוע תיקונים אלה וכמובן כי הוא מכיר את סוג המחשב שלנו ואת מערכת ההפעלה שלו (לא נפנה לטכנאי וינדוס עם מחשב מק כמובן). בנוסף, חשוב שנבצע סקר מחירים קטן, שכן בתחום זה יהיו פערים משמעותיים ולא נרצה לשלם ביוקר על תיקון שיכלנו לקבל במחיר זול משמעותית.


| מחשבים ניידים || compudepot || מחשבים נייחים |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב