קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מעבדה לתיקון מחשב נייד

בעבר מחשב נייד היה נחלת מעטים.

עלות המחשב והתיקון שלו היו כל כך גבוהות, כך שלא רבים זכו להנות מהקלות והנוחות שבשימוש במחשב נייד, כאשר הם הסתפקו במחשב נייח ביתי. היום המצב הוא שונה, כמעט לכל אדם, יש היום מחשב נייד אחד לפחות. לא משנה אם אתה עובד דרך המחשב, משתמש בו רק לגלישה באינטרנט או בכלל צופה דרכו בסרטים ובסדרות, אצל כולנו המחשב הנייד שלנו תופס חלק נכבד מחיינו ומהזמן שלנו במהלך היום יום. ככל שיותר אנשים משתמשים במחשבים ניידים, כך עולה גם בהתאמה הצורך ב- מעבדה לתיקון מחשב נייד. מעבדה לתיקון למחשב נייד היא מעבדה שמתמחה בתיקון מחשבים ניידים. לצורך תיקון מחשבים ניידים יש צורך בהכשרה מיוחדת ולא מספיק להיות טכנאי למחשבים נייחים לשם כך.

המחשב הנייד שונה במבנהו ובחומרתו מהמחשב הנייח וזאת בשל העובדה שכל רכיביו קטנים יותר ונמצאים בשטח קטן יותר.

האופן שבו החומרה בנויה הוא שונה וכן גם העובדה כי במחשב נייד המסך הוא חלק בלתי נפרד מהמחשב כולו, דבר שמשנה באופן משמעותי את הדרך שבה ניגשים לטפל במחשב מהסוג הזה. קיימים בשוק לא מעט דגמים של מחשבים ניידים, אשר שונים מאוד האחד מהשני במבנה שלהם, ברכיבים שלהם ולעיתים אם בתוכנה שלהם. מערכת ההפעלה של אפל למשל, שונה לחלוטין ממערכת ההפעלה של וינדוס אשר מותקנת לרוב על מחשבים מסוג dell, hp ועוד. בבואך לבחור מעבדה לתיקון מחשבך, חשוב שתבדוק כי המעבדה מתמחה בטיפול במחשבים ניידים וכי היא מכירה את אופן הטיפול של הבעיה הספציפית ממנה מחשבך סובל, וכי היא מכירה את סוג הדגם המסויים של מחשבך.

לא תרצה להכניס מחשב תקין עם בעיה למעבדה לתיקון ולצאת עם מחשב הרוס לגמריי ובלי יכולת לתקנו רק בשל חוסר מקצועיות של הטכנאי שטיפל בו.

עלויות תיקון המחשב הנייד שונות מעלויות התיקון של המחשב הנייח ולרוב הן יהיו יקרות יותר, דבר אשר חשוב לקחת בחשבון. כדי לחסוך עלויות אלה, מומלץ לשמור על המחשב ולבצע פעולות מנע כדי להימנע מהכנסתו למעבדה. פעולות אלה הן סגירת המחשב כאשר הוא לא פעיל. הגנה עליו ממכות או פגיעות במסך על ידי מגני מסך למינהם אשר קיימים בשוק, או קייס למחשב. בנוסף יש לדאוג לאנטי וירוס איכותי ולגיבוי המחשב באופן שוטף.


| מעבדה לתיקון מחשבים ניידים || מעבדה ניידים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב