קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מעבדה לתיקון מחשבי כף יד

מחשבי כף היד קיימים בשוק כבר שנים רבות.

אך מאז כניסת האייפון לשוק הסלולאריים, שוק מחשבי כף היד קם לתחייה מחדש. האייפון שמאגד בתוכו את כל השימושים היום יומיים שזקוק להם המשתמש מטלפון סלולארי ובמקביל ממחשב כף יד, מראה כיצד נכנסו לשימוש מחדש מחשבי כף היד, בתוך השוק הטכנולוגי העכשווי. כמעט לכולנו יש מחשב כף יד מסוג זה או אחר (מחשב, אייפון או אפילו אייפוד), כולם משמשים אותנו לניהול יומן, גיפיאס, מצלמה, מוזיקה, אנשי קשר ואפילו למשחק והעברת הזמן. בשוק הישראלי תוכל למצוא מגוון רחב של מחשבי כף יד. החל מאייפון, MIO, IPAQ, פלאם ועוד. כל אחד מהם מכיל פונקצויות שונות ולכן המחירים שלהם משתנים בהתאם לכך.

כמו בכל שוק של מוצר טכנולוגי,

יש צורך גם ב- מעבדה לתיקון מחשבי כף יד. ישנם לא מעט אלמנטים שיכולים להישחק או להיהרס עם הזמן במכלול מחשבי כף היד. בסך הכל מדובר הרי במכלול של כפתורים מסך ופאנל. אומנם המערכות הפנימיות של המכשירים הללו הן לרוב חזקות, אך המערכות החיצוניות נוטות לההרס מבלאי של שימוש או מנפילות ומכות שהם חוטפים. בנוסף, סוג תיקון נפוץ מאוד של מעבדה לתיקון מחשבי כף יד, הוא החלפת סוללות לאחר תקופה ארוכה של שימוש במכשיר.

עלויות תיקון מחשבי כף היד משתנות בהתאם לסוג התיקון ובין המעבדות השונות.

חשוב לזכור שבמכשירים שנהנים מאחריות יבואן (כדוגמאת האייפון), מומלץ לקחת את המכשיר לתיקון במעבדת היבואן במהלך שנה זו, וזאת כדי להנות מטיפול שיתבצע במסגרת האחריות על המכשיר. ישנם כללים ברורים לכל יבואן לגבי אילו סוגי תיקון נכללים באחריות. ממוצע העלות לבדיקת מחשב כף יד במעבדות שנבדקו הוא 100 ש"ח, כאשר רק לאחר בדיקה זו ניתן לקבוע מהו הנזק ומה נדרש לצורך תיקונו. לאחר בדיקה זו בדרך כלל תעדכן המעבדה את הלקוח באיזו עלות מדובר לצורך תיקון המכשיר ותבקש את אישורו לצורך המשך התיקון. לאחר שתקבלו את המכשיר חזרה מתיקון, חשוב שתוודאו כי המכשיר תקין וכי אתם מקבלים אחריות על התיקון.


| החלפת מסך אייפון || טכנאי מחשבים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב