קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מעבדה למחשבים ניידים

כמעט לכל אחד יש כיום מחשב נייד.

המחשב הנייד משמש אותנו לצורך עבודה, שמירה על קשר עם אנשים, משחקים או שיחות וידאו ושיטוט באינטרנט לרוב. כל אחד מאיתנו כמעט מכיר את התחושה הרעה שאופפת אותנו כאשר המחשב הנייד שלנו מתקלקל ולא פועל מסיבה כלשהי. החיים שלנו כיום תלויים מאוד במחשב שלנו. מחקרים מראים כי אני משקיעים לא מעט זמן בחיינו הוירטואלים, כך שכל תקלה הכי קטנה במחשב הנייד שלנו עלולה לערער אותנו מאוד. לשם כך קיימת מעבדה למחשבים ניידים. במעבדה זו יתקנו עבורך כל תקלה בעבור תשלום.

תקלות אפשריות במחשבים ניידים אותן יוכלו לפתור בכל מעבדה למחשבים ניידים הן רבות.

להלן פירוט התקלות האפשריות והנפוצות ביותר:
1. לוח אם שרוף, אשר איננו נדלק עקב קצר חשמלי או מכיוון שנשפך עליו בטעות נוזל. הפיתרון- לא תמיד יש צורך בהחלפה. לעיתים ניתן גם לתקן ובכך לחסוך קנייה של לוח אם חדש.

2. שבר במסך- כולנו יודעים שללא המסך מחשב נייד לא שווה כלום. בשונה ממחשב נייח שבו המסך הוא חלק נפרד מהמחשב, במחשב הנייד המסך הוא חלק בלתי נפרד ממנו, ולכן כאשר נשבר לנו המסך במחשב, אנו חושבים שאין יותר סיכוי ונאלץ לזרוק את כל המחשב שלנו לפח ולקנות חדש, דבר הכרוך בהוצאה לא קטנה. אם כך, לא נכון הדבר. גם במקרה של שבר במסך, המחשב לא אבוד. ניתן להחליף מסך גם במחשב נייד ובכך לחסוך מאיתנו עלויות של קניית מחשב חדש וגרוע מכך- העברת כל המידע שלנו מהמחשב הישן לחדש.

3. צירי מחשב שבורים כתוצאה ממכה או מבלאי שנובע משימוש רב- ניתן להחליף את הצירים ובכך למנוע תקלות חמורות יותר שייגרמו אם לא נבצע זאת.4. מחשב שנדלק אך המסך לא מראה דבר- לרוב תקלה הקשורה לכרטיס המסך של המחשב. ניתן לתקן זאת על ידי החלפת הרכיב הרלוונטי מתוך לוח האם. 5. צבעים משתנים- כאשר הצבעים לא אחידים ומשתנים לפי תנועות המחשב- לרוב תקלה בכבל המסך אותו צריך להחליף. 6. כונן dvd תקול- כאשר הכונן לא מצליח לקרוא דיסקים או משמיע רעשים מוזרים- לעיתים מספיק רק לנקות את הכונן מבפנים באמצעות מטלית שספוגה במעט אלכוהול. במידה וניקוי זה לא עוזר ניתן להחליף או לתקן את העינית של כונן הdvd הרלוונטי או לחילופין, החלפת המנוע שאחראי על סיבוב העינית.

כל אלה הן תקלות אשר ניתן לפתור במעבדות המתמחות בתיקון מחשבים ניידים.

במקרה של תקלה חשוב כי לא תהסס ותפנה למעבדת המחשבים הקרובה לביתך וזאת כדי שלא לגרום לנזק חמור יותר.


| מעבדה לתיקון מחשבים ניידים || מעבדה ניידים || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב