קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
טכנאי מחשבים רמת גן

מציאת טכנאי מחשבים רמת גן טוב-

לכולנו יש מחשב. זה בטוח. אך האם לכולנו יש טכנאי מחשבים טוב שאנו סומכים עליו בעיניים עצומות, גם כי ידאג למחשב שלנו וישמור עליו תקין וגם יגבה מאיתנו את המחיר הראוי עבור התיקון? לכל אחד צריך להיות טכנאי מחשבים טוב אמין וזמין, שיוכל לתקן את מחשבו בלי בעיה, בזמן הקצר ביותר ובמחיר הזול ביותר, שכן כידוע לכולנו, זמן הוא כסף. אך זול ככל שיהיה ומהיר ככל שיהיה, כל פנייה ל- טכנאי מחשבים רמת גן, תגבה מאיתנו איזשהו סכום וכמות זמן מסויימת והיינו בוודאי רוצים להימנע גם מעיכוב זה במרוצת החיים שלנו. היכולת שלנו לשמור על המחשב שלנו, היא הדרך שלנו להימנע עד כמה שניתן מביזבוז משאבים, או זמן, לצורך תיקון המחשב שלנו.

טיפים לתחזוקה שוטפת ונכונה של מחשבים-

בכדי להימנע מהצורך להגיע בצורה תכופה לקבלת שירות של טכנאי מחשבים רמת גן, עלינו להבין כי מחשב הוא מוצר טכנולוגי רגיש, שדורש תחזוקה שוטפת ושימוש נכון וזהיר. טיפים לתחזוקה נכונה של מחשבכם יכול לחסוך לכם הוצאות מיותרות וזמן מבוזבז, שבו המחשב שלכם בתיקון ואתם מושבתים (בעיקר אם המחשב הוא מקור הפרנסה שלכם). אם כך כיצד צריך לשמור על המחשב? נתחיל בטיפ החשוב והפשוט ביותר- כבו את המחשב! כשהמחשב לא בפעילות, דאגו לכבות אותו וכמובן גם את מסכיו. המחשב הוא מוצר מתחמם ועבודה ממושכת שלו שוחקת את הרכיבים הפנימיים שלו. בדיוק כמונו גם המחשב צריך לנוח, לכן כשאתם לא עובדים עליו, מומלץ שתכבו אותו, אפילו שלוקח לו זמן להידלק מחדש בפעם הבאה שנרצה שיעבוד. טיפ נוסף הוא לבדוק מצב "סליפ" במחשב. גם בין לבין המחשב שלכם יכול להיכנס למצב שינה תוך כדי עבודה. מצב זה מסייע בקירור המחשב ובחיסכון באנרגיה. במחשב נייד יש חשיבות לחיי סוללה ומצב זה מסייע בהארכת חיי הסוללה, שיקרה להחלפה ולתיקון.

נקו את מחשבכם!

טיפ נוסף, הוא בנושא הגיינה וניקיון. כשם שאתם דואגים להגיינת הגוף שלכם, חשוב שתדאגו גם לניקוי המחשב. לכלוך יוצר מחלות, גם במחשבים. חשוב להקפיד על ניקוי שבועי של המחשב שלנו על כל רכיביו. האבק שוקע בתוך המחשב ופוגע בתפקוד שלו, או במקרה הגרוע יותר גורם לרכיביו להינזק ולא לפעול כמו שצריך. כדי למנוע זאת הצטיידו בתכשירים שמיועדים למחשב ולמסכים (תכשירים אחרים יכולים לגרום לנזק גדול אפילו יותר), והקפידו לשמור על נקיונו.


| טכנאי מחשבים || מחשבים || תחזוקה למחשבים |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב