קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
טכנאי מחשבים מוסמך

מציאת טכנאי מחשבים מוסמך-

טכנאי מחשבים יש רבים בשוק. אך האם כולם מוסמכים לטיפול בכל בעיה? טכנאי מחשבים מוסמך הוא מי שלמד במוסד כלשהו וקיבל דיפלומה המסמיכה אותו לטיפול במחשבים. ישנם כיום לא מעט סוגי מערכות הפעלה ודגמי מחשבים ולא כל טכנאי מוסמך ויכול לטפל בכולם. בבואנו לבחור טכנאי מחשבים מוסמך, חשוב שנחפש טכנאי שמתמחה בטיפול במחשב הספציפי שלנו. לדוגמא אם המחשב שלנו הוא מחשב מקינטוש, רצוי שנפנה לטכנאי מחשבים המתמחה במחשבי מקינטוש ולא לטכנאי המתמחה במחשבי pc, שכן מערכת ההפעלה של מחשבים אלו, היא שונה לגמריי והטיפול בתקלות במחשבים שונים אלה יהיה כאמור שונה זה מזה.

התקנת מערכת ההפעלה-

לרוב המחשב שלנו יגיע כאשר מותקנת עליו כבר מערכת ההפעלה הרלוונטית, אך מה עושים לאחר פירמוט מחשב כתוצאה מפגיעה של וירוס? לצורך כך, רצוי לקחת טכנאי מחשבים, שמוסמך לטיפול במערכת ההפעלה הרלוונטית שלכם. טכנאי זה יוכל להתקין עבורכם את מערכת ההפעלה מחדש ולהתקין על מחשבכם את התוכנות הרלוונטיות לכם. מערכת ההפעלה היא הדרך של המחשב לעבוד למעשה ולכן חשוב כי טכנאי מוסמך בנושא יבצע את ההתקנה ולא אדם שאינו מכיר אותה.

פתרון בעיות תוכנה-

טכנאי מחשבים מוסמך אמור להיות מסוגל לפתור בעיות תוכנה. בעיות התוכנה נובעות משימוש לא נכון במחשב, התקנת רכיבים לא טובים, גלישה לא בטוחה והורדת קבצים לא בטוחים באינטרנט וכו'. טכנאי המחשבים שלכם יוכל לפרמט את מחשבכם, לנקות אותו מהרכיבים שמזיקים לו ולהתחיל את ההתקנה שלו מחדש. חשוב לפנות לטכנאי מחשבים בבעיית תוכנה, שכן פעולה לא נכונה יכולה רק להזיק למחשב במקום לעזור לו לתפקד טוב יותר. בעיות תוכנה יכולות להשבית את מחשבכם או גרוע מכך לגרום למחיקת קבצים חשובים ולא תרצו כי זה יקרה לכם.

טיפ לתחזוקת תוכנה-

כל טכנאי מחשבים מוסמך יגיד לכם, כי תחזוקה נכונה של התוכנה שעל מחשבכם חשובה לא פחות מהחומרה שלו. הקפידו להתקין אנטי וירוס ומוצרים משלימים, וכמו כן אל תתפתו להוריד כל תוכנה או תמונה מאתרים מפוקפקים. בידקו כל דבר שנכנס אליכם למחשב ואל תתפתו לאשר באופן אוטומטי כל הודעה שהמחשב מציג. במידה ואתם לא בטוחים, פנו קודם לטכנאי מחשבים מוסמך. בשיחה טלפונית תוכלו לחסוך לכם הוצאות רבות וכאב לב מיותר.


| התקנת רשת ביתית || גיבוי שרתים || מערכת גיבוי |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב