קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
טכנאי מחשבים הרצליה

 

מחשב נייד לכל אחד

כולנו בעלי מחשבים ניידים. כולנו מכירים את הצורך התהומי בטכנאי מחשבים טוב. מחשב נייד הוא מחשב שהולך איתנו לכל מקום ומכורח זאת מקבל מכות מעצם השימוש בו. המכות האלה גורמות עם הזמן לנזקים של בלאי. הבלאי בא לידי ביטוי ברכיבים הרגישים של המחשב כמו מאוורר, הארד דיסק לוח אם ועוד. תקלה בכל אחד מהמפורטים לעיל, מצריכה טיפול של טכנאי מחשבים הרצליה. טכנאי המחשבים מוסמך לטפל בבעיות של חומרה ותוכנה במחשבים נייחים וניידים. בבואנו לתקן את המחשב הנייד שלנו חשוב שנפנה ראשית לטכנאי, שמציג עצמו ובעל הוכחות למומחיות בטיפול במחשבים ניידים.

טכנאי מחשבים הרצליה-

לא כל טכנאי מחשבים יהיה מומחה למחשבים ניידים. אופי התיקון של מחשב נייד שונה בתכלית מאופי התיקון של מחשב נייח. השוני כמובן נובע משוני מבני של המחשבים. המחשב הנייד כשמו הוא נייד והוא מכיל רכיבים קטנים יותר שאמורים להיות אמידים טוב יותר בתנועה. רכיבים אלה מצטופפים בשטח קטן יותר ופגיעים יותר. כמו כן המסך של המחשב הוא חלק מובנה מהמחשב בניגוד למחשב נייח ביתי. כל אלה מביאים לכל שאופן הפתיחה של המחשב והתיקון שלו שונים בין מחשבים ניידים ונייחים. כמו כן גם אופן עליית התוכנה היא שונה והפירמוט של המחשבים הוא שונה. טיפול בשיחזור מידע ובהרדיסקים הוא מסובך יותר במחשב נייד, שכן כל הרכיבים שלו קטנים ורגישים יותר. בבואנו לבחור טכנאי מחשבים, שיטפל במחשב הנייד המקולקל שלנו, חשוב שנבדוק לא רק הצעת מחיר, אלא הסמכה וניסיון בתיקון של מחשבים ניידים רבים ככל שנמצא.

עלויות תיקון מחשבים ניידים-

טכנאי מחשבים הרצליה שלנו דורש עלות גבוהה יותר עבור תיקון מחשב נייד מאשר מחשב נייח? הגיוני הדבר. זאת בשל שהתיקון מורכב יותר ואורך זמן רב יותר. כמו כן הרכיבים של מחשב נייד קטנים יותר ועלותם גבוהה יותר, באם יש צורך בהחלפת רכיב. במחשב נייד ישנם תקלות שלא נמצא במחשב הנייח, ולכן הטיפול בהם יותר יקר. לדוגמא תיקון מסך או מגעים לא קיים במחשב נייח שכן אם נהרס לנו המסך במחשב הנייח, רבים הסיכויים כי ישתלם לנו יותר לקנות מסך חדש, דבר שלא נוכל לעשות במקרה של תקלת מסך במחשב נייד.


| מערכת גיבוי || מעבדת ניידים || טכנאי מחשבים |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב