קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
הקמת רשת מחשבים

אם אתה בעל עסק, בטוח שמעת לא פעם את המושג "רשת מחשבים".

כיום המחשב, ממלא תפקיד חשוב בכל עסק פעיל. בין אם ברמת ניהול מחסן ומשאבים,ניהול הזמנות,  הנהלת חשבונות, או אפילו קשר וניהול מאגרי המידע של הלקוחות. כיום כשמתרבות עמדות המחשב בכל עסק, עולה החשיבות לתהליך הקמת רשת מחשבים עצמאית בעסק שלך. הקמת רשת מחשבים מאפשרת לך למעשה לחבר את משאבי האנוש שלך ואת המחשבים הפעילים בעסק שלך תחת קורת גג אחת של מחשב ראשי אחד ובכך לאפשר סינרגיה מושלמת בעובדה היום יומית של כלל העובדים שלך וכלל עמדות המחשב הפעילות בעסק שלך.

חשיבות הקמת רשת מחשבים בעסק שלך היא עצומה עבורך.

באמצעות הרשת יכולים העובדים לשתף במידע ובקבצים באופן מיידי ובכך לחסוף משאבים ומן מיותר של עבודה. כמובן שככל שתפוקת עבודתם של עובדייך תעלה ביחס לזמן שישקיעו בה, כך גם שורת הרווח הסופית של העסק שלך תעלה, שהרי זוהי מטרתו העליונה של כל עסק ועסק.

השימושים העיקריים והחשובים של רשת מחשבים הם- בראש ובראשונה היכולת לתקשר ולשתף פעולה,כל הזמן ובאופן המיידי ביותר. רשת מחשבים מאפשרת יתוף מסמכים על ידי תיקיות משותפות, יכולת של מספר מחשבים להסתנכרן בו זמנית ובאופי מיידי ובכך לעבוד במקביל על אותם מסמכים, ע"י אותם מדפסות, סורקים וכו'. כמו כן, באמצעות כך יכולים העובדים לתקשר אחד עם השני בצורה יעילה יותר באמצעות מיילים פנימיים של האירגון ובאמצעות מערכות שליחת מסרים מיידיים. היכולת להתעדכן, לעבוד ביחד ולשתף אחד את השני, תורמת לעבודה המשותפת באירגון ובכך גם להצלחתו.

שימוש נוסף הוא אבטחת מידע.

רשת סגורה, היא כמתבקש פחות פרוצה לוירוסים או בריחת מידע מחוץ לאירגון. כמו כן לך כבעל העסק ניתנת השליטה ביכולת השיתוף של העובדים כמובן לפי סיווגו. היכולת להשתמש בקבצים או תיקיות מסויימות יכולה להיות מוגבלת לפי יוזרים, ובכך תוכל להתאים את הגישה של עובדך למידע המסווג של החברה לפי סיווגו וכמובן בהתאם למידת הצורך שלו במידע מסוג זה. כמו כן תוכל למנוע, פלישה של מתחרים למידע שלך באופן הטוב ביותר שכן רשת המחשבים שלך היא סגורה ומאובטחת באופן הטוב ביותר שניתן. בנוסף באמצעות רשת שכזו תוכל לאפשר לעובדים שלך אף גלוש באינטרנט וזאת על ידי שליטה בסוג האתרים להם עובדייך יחשפו (נפתחת בפנייך היכולת להגביל את סוג האתרים אשר פתוחים לצפייה עור עובדייך בחברה).

שימוש נוסף ולא פחות חשוב,

הוא אלמנט החיסכון באמצעים. ברגע שתקים רשת מחשבים בעסק שלך, לא תצטרך לחבר כל מחשב באופן פרטני לאינטרנט, למדפסת, לסורק או לכל אלמנט אחר. מוכל לשתף בין המחשבים ולאפשר להם להשתמש באותם מכשירים ובכך, גם כן, לחסוך כסף רב לחברה שלך. לסיכום, רשת מחשבים בעסק היא הפתון האידיאלי לכל עסק על יותר משתי עמדות מחשוב. באמצעות הרשת תוכל לשתף בין עובדייך מידע אך גם להגבילו בהתאם לצרכי וטובת העסק שלך.


| הקמת רשת מחשבים || מתקין מצלמות אבטחה || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב