קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha




הצפנת רשת אלחוטית

רשתות אלחוטיות הן רשתות פרטיות לרוב,

רשת אלחוטית של עסק היא רשת שצריכה, לדוגמא, הצפנה גבוה בשל המידע הרגיש שנמצא בה, רשת ביתית היא רשת שכמות המשתמשים בה מועטה והמידע בה פרטי לתושבי הבית ולכן צריכה הרשת להיות מוצפנת, ישנה לעומתן רשת של בתי קפה או אזורי מסחר וקניות שהיא רשת שבדרך כלל לא תהיה מוצפנת בשל הרצון של בעלי הרשתות לפירסום ומשיכת לקוחות.

הצפנת רשת אלחוטית היא דבר חשוב וכאמור,

תלוי למי, בעלי עסקים כגון משרדי הייטק וטכנולוגיה נמוכה צריכים ורוציה לבצע הצפנה מכיוון שבמערכות שלהם נמצא מידע חשוב, חסוי ורגיש שעלול לתרום למתחרים שלהם במלחמות היומיומיות על מיקום ומיצוב בשווקי המסחר השונים. עסקיפ שכאלו דורשים רמת הצפנה גבוהה במיוחד ולא יסתפקו בהגנת סיסמא כמו המשתמש הביתי. הצפנת רשת אלחוטית ברמה גבוהה תהיה מורכבת מיחידה במשרד שכל מטרת קיומה מכוונת למניעת פריצות וגניבות של מידע, לרו תקרא היחידה – אבטחת מידע, כמו שנשמע כך היא, לרוב זהו משרד בתוך חברה שבוה מערכות הגנה והצפנה של הרשתות האלחוטית ושל כל מחשבי ושרתי החברה, הם בודקים באופן קבוע ושגרתי את מערכות ההגנה שהם בונים ומתקינים במחשבי החברה ומבצעים תדיר תרחישי פריצה וירטואלים.

ברשת הביתית אין צורך בהצפנה גבוהה כל כך לרוב,

אבל יש חשיבות להצפנה הביתית. בבית הפרטי שלך יש מידע שנמצא על הרשת שלך שהוא רגיש לך, בין אם אלו דו"חות שלא תרצה שיראו, או תמונות שתרצה לשמור לעצמך, המידע הוא פרטי ולא תרצה שבמקרה מישהו יתחבר לרשת שלך ויראה אותו. מעבר לכך, כל משתמש שמתווסף למשתמשי הרשת לוקח מקום ברשת ומעכב את כל שאר המשתמשים, זאת מכיוון שרוב מכשירי החיבור לרשת הביתיים הינם לרוב חלשים יותר מהמשרדיים ולכן כמות גבוהה של משתמשים תחליש את יכולת פעולתם.

בבתי קפה ומקומות ציבוריים בעלי פוטנציאל מכירה לא תהיה הצפנה בדרך כלל,

כמעט תמיד תמצא שם תדר לא מוצפן ששייך להנהלת המקום, זאת מכיוון שבתי קפה ובתי עסק שכאלו מעוניינים שתשב אצלהם ותעביר את זמנך במקום, כך גם אולי תקנה מוצרים נוספים.


| מצלמות לבית || הצפנת רשת אלחוטית || תשתיות מחשוב |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב