קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
החלפת מסך אייפון

אם יש ברשותך אייפון,

אתה בטח מכיר טוב את הפחד האיימתני שמא מסך האייפון שלך יישבר. האייפון, שידוע מאז ומתמיד כטלפון הסלולארי המבוקש ביותר, סובל מחיסרון גדול והוא השבירות שלו. בשל העובדה כי הוא מכשיר בעל מסך גדול וחשוף, הסיכוי לשבר ופגיעה בו עולה. זאת הסיבה כי התקלה הנפוצה ביותר בקרב מחזיקי מכשירי האייפון היא שבר במסך. מכיוון שמסך האייפון הוא הדרך היחידה להשתמש בו (בניגוד לטלפונים ללא מסך מגע), שבר במסך מנטרל את האייפון משימוש לחלוטין.

החלפת מסך אייפון מתאפשרת במעבדות המתאימות לכך,

והאופן בו מתבצעת החלפת מסך אייפון משתנה בהתאם לדגם האייפון ולפיכך גם המחיר. החלפת מסך מגע לאייפון מדגם 3 (3G או 3GS) היא פשוטה יותר, מכיוון שניתן במכשירים אלה להחליף את המסך ללא צורך בהחלפת תצוגת הLCD , ולכן מוזלת משמעותית עלות תיקון המסך במכשירים מסוג זה. לעומת זאת המכשירים החדשים יותר (דגם 4 או 4s), מצריכים החלפה מלאה של המסך והLCD,  במקרה של שבר במסך, וזאת מכיוון שבלתי ניתן להחליף את המסך מגע מבלי להחליף ביחד איתו את הLCD. עובדה זאת מייקרת כאמור את עלות התיקון של האייפון במקרה של שבר במסך. ברוב המקרים יישבר רק מסך המגע ולא הLCD, משמע בעלי האייפון מדגמים קודמים יותר, ירוויחו כאמור בתיקון מכשירם, שכן במכשירים אלו, שבר במסך המגע לא מצריך אוטומטית החלפת LCD באופן אוטומטי ובכך התיקון יהיה זול משמעותית עבורם.

במידה ונשבר לך מסך האייפון מסיבה כלשהי,

מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מעבדות האייפון השונות. ישנם פערי מחירים וכדאי לבחור במעבדה האמינה ביותר, אך גם בזו שמציעה מחיר משתלם ביותר. מחירי התיקון נעים בין 300-500 ש"ח. בנוסף לצורך מניעה, מומלץ לבדוק אפשרות לביטוח של מכשירכם, בטרם יישבר, ובכך תוכלו לחסוך עלויות אלה, במידה ומסך מכשיר האייפון שלכם יינזק. אם אתה מסוג האנשים שהאייפון תמיד נופל לו מהידיים, אולי באמת כדאי לך לשקול לבטח את מכשירך באחת מהמעבדות המציעות שירות מסוג זה ללקוחותיה.


| תיקון טלפונים ניידים || תיקונים לאיפון || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב