קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
הגדלת טווח קליטה רשת אלחוטית

נתקלת בבעיה שבחלק אחד של הבית לא קולטים את האינטרנט האל חוטי שלך.

יש פתרונות רבים ומגוונים לבעיה הזו. חשוב לבצע בדיקה ולראות מה הדבר המונע ממך לקבל את אות הwifi, הבעיה הנפוצה ביותר היא חסימה של הראוטר או ראוטר שהינו בעל אות חלש.

דבר ראשון אשר מאפשר את הגדלת טווח קליטה הוא שחשוב לבדוק את איכות הראוטר,

מה הדגם ומי היצרן ועל ידי כך לבדוק את איכות המוצר וטווח הקליטה המוגדר שלו, דבר שני חשוב לבדוק את מיקום הראוטר, ככל שתציב את הראוטר במקום גבוה יותר וחשוף, ללא קירות רבים מדי ובמרכז הבית כך תקבל קליטה טובה יותר.

בכל ראוטר ישנן מספר אנטנות,בדרך כלל יהיו שתיים או שלוש אנטנות, חשוב לדאוג שתהיה הפרדה בין האנטנות, אם יש שתי אנטנות אז צריך לדאוג שהן לעולם לא יפנו אחת אל השניה, מצב זה מצמצם את הקליטה, אם שלוש אנטנות אז האמצעית תהיה ניצבת אנכית והשתיים האחרות בזוית של ארבעים וחמש מעלות לימין ולשמאל, בהתאמה בין האנטנות, הימנית לימין והשמאלית לשמאל.

בנוסף ישנם מספר דברים שיכולים לשבש קליטה,

בדוק שהנתב האלחוטי, הראוטר, לא קרוב למכשירי חשמל אחרים המשדרים אותות, כמו טלפון אלחוטי, מקלדת אלחוטית, עכבר אלחוטי ואפילו שלטי טלויזיה יכולים לעיתים לשבש את האות. קח בחשבון שבישראל הבתים בנויים מבטון ועמודי מתכת, ככל שיהיו יותר קירות כך יחלש האות באופן משמעותי מכיוון שכל קיר הוא כקוטל אות.

אופציה נוספת לצורך הגדלת טווח הקליטה,

לאחר שבדקת את כל הנזכר למעלה, היא לקנות רפיטר, זהו מכשיר שמתווסף לנתב האלחוטי ומגביר את טווח הקליטה ושידור אות הwifi של נתב. רפיטר או AP הוא מכשיר שמתפקד כמו תחנת ממסר, בעצם מגביר אות מחדש, גם אם האות שמגיע אליו חלש הוא ידאג להגביר אותו לעוצמה מלאה. ישנם מעט דגמים של מגבירי אות שכאלו בשוק הישראלי, לכן ישנה אופציה להשתמש בנתב נוסף כמגביר אות שכזה ובעלויות נמוכות יותר. חשוב רק לבדוק שהנתב האלחוטי הנוסף ידע כיצד לבצע את העבודה.


| מצלמות לאינטרנט || מצלמות זעירות || מצלמה במעגל סגור |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב