קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
גיבוי ענן

מערכת גיבוי ענן הינה מערכת וירטואלית מבחינתך,

בעצם זו מערכת שמגבה את המחשב שלך לתוך הארד דיסק וירטואלי אשר פיזית נמצא בחוות שרתים מאובטחת בחדרי שרתים אצל חברה ממנה אתה רוכש את שירותי הגיבוי. מערכות גיבוי ענן מגבות את המידע הנמצא על מחשבך האישי או מחשבי החברה, המערכת מגבה את המחשבים לפי זמנים מוגדרים מראש ובימים מוגדרים מראש.

יתרונות המערכת הן בכך שניתן לחסוך את עלויות חוות השרתים או את עלות מחשבי הגיבוי שהמשרד היה קונה בעבר,

כך נחסך שטח רב במשרד ועלויות של טכנאים ואנשי תמיכה טכנית. כל המעמסה עוברת לחברה חיצונית שנותנת גיבוי ואיבטוח מלא לחומרים של החברה. החומרים יושבים על שרת מאובטח, מגובים מחדש כל הזמן והכי חשוב עוברים סדרות של בדיקות מקיפות למניעת גניבת מידע.

יתרון נוסף הוא בכך שהשרת בעצם לא יושב אצלך במשרד,

במקרה של גניבה, פריצה, שוד וכדומה גנב לא היה חס על מערכות הגיבוי שלך ואולי אפילו היה הולך ישר אליהם לצורכי הגניבה, עלות מערכות כאלו הינה גבוהה מאוד. כך המערכות נמצאות מחוץ לשטח החברה ומוגנות גם על ידי שמירה כבדה, שכן לא רק חברה אחת מאחסנת מידע על שרתי חברת הגיבוי. אז אם משהו מהנזכר למעלה קורה, תמיד תוכל להרגיש בטוח כיוון שהמידע הרגיש שלך מגובה במקום שקשה לחדור אליו.

גיבוי ענן מחולק לכמה רמות,
ניתן לרכוש את השירות לפי כמות המידע שיש לאחסן,אם ברצונך לאחסן מידע ולגבותו בעד שניים, שלושה גיגה בייט של מקום אז תוכל למצוא חברות שיעשו זאת בחינם, אך אם תצטרך לגבות בגיגה בייט נוספים המחיר מתחיל לעלות, ברוב החברות תמצא אפשרות גיבוי הנעה בכפולות של חמישים גיגה, כלומר, חמישים, מאה, מאה וחמישים וכן הלאה. לכולם ניתנת האפשרות גם לגבות ללא הגבלה. שוב, לפי הצריכה שלך. במצב של השכרת שירותי גיבוי ענן ללא הגבלה התשלום הוא חודשי ומקוזז לפי צריכה ושימוש, בעצם אם תשתמש ביותר מקום הסכום לא יעלה, אבל אם תשתמש בפחות הסכום ירד.


| גיבוי מרוחק || תיקון מחשב מרחוק || גיבוי ענן |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב