קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
גיבוי מרוחק

גיבוי מרחוק היא אופציה לגבות חומרים כגון מסמכים,

קבצי עבודה, סרטים ותמונות, בנוסף מערכת גיבוי מרחוק יכולה להוות חוות שרתים לצורך גיבוי עבור כל סוגי הלקוחות, בין אם פרטי למסחרי וכך במקום להוציא עשרות אלפי שקלים על חוות שרתי גיבוי, ניתן להשכיר שרתים ממפעילים כמו חברות אינטרנט גדולות או חוות מיועדות לכך ולגבות מרחוק ללא הצורך בהקמת חדר מיוחד ושכירת שירותי טכנאי או הקמת מחלקה חדשה עבור הנושא.

מערכת של גיבוי מרחוק יכולה לגבות עבורך באופן אוטומטי את כל מערכות המחשוב שאצלך במשרד באופן קבוע ואפילו בצורה יומיומית.

המערכת מעבדת את נתוני היום ועושה גיבוי מחדש, שולחת את כל הנתונים החדשים לשרתים המרוחקים ומעדכנת את המידע שנמצא בהם. כך אתה נשאר מוגן ומעודכן. אתה יכול לבחור מתי לעדכן את המערכת ולבצע גיבוי, אם כל ערב או בוקר, פעם בשבוע או ביום.

למערכות של גיבוי מרחוק יש שרת מאובטח דרכו עובר המידע,

כל המידע עובר בפרוטוקול מוצפן אשר מונע מהאקרים ופורצים למינהם לפרוץ לשרתים ולגלות את המידע שלך, מכיוון שהמערכת יושבת אצל חברות גדולות, החברות דואגות לביטחון המידע באמצעות צוות שלם של אבטחת מידע שדואג להריץ תוכנות פריצה מהמתקדמות ביותר על מנת לדעת איך להגן על המערכת מפני פולשים חיצוניים, כמו להקדים תרופה למכה.

יתרון גדול בגיבוי בחווה מרוחקת הוא בכך שאם נוצר כשל מערכתי אצלך המשרד או אם נשרף הארד דיסק, אתה תמיד תהיה מגובה בשרת שלא מקושר אליך למשרדים באופן ישיר, כך שהשרת המרוחק תמיד נשאר מוגן מכל בעיה שלא תווצר אצלך בעסק או בבית.

מערכות גיבוי מרחוק מתומחרות לפי נפח שימוש,
אם אתה משתמש קל שלא צרך יותר משני גיגה של אחסון מרוחק לצורכי גיבוי, רוב הסיכויים שתמצא שרת לגיבוי שהינו חינמי. אך אם אתה משתמש כבד יותר המחיר עולה, כל חברה אשר מספקת שירותי גיבוי מרחוק יכולה לתת לך סכום שונה, לכן חשוב לבדו מה המחיר לכמות הגיגה אותה תצטרך ומה התנאים לעסקה, מכיוון שצריך להתקין אצלך במחשבים תוכנה שתקשר אותך עם חוות השרתים, יש לעיתים עלויות חיבור והקמה של מחשב ראשי לתקשורת בינך לבין חוות הגיבוי המרוחק.


| תיקון מחשב מרחוק || תיקון מחשב מרחוק || גיבוי ענן |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב